menu
X

Vaše zpráva


Autopůjčovna Praha

Praha je hlavním městem České republiky a jelikož z prahy pochází většina profesionálního týmu firmy Renthelper – autopůjčovna Praha, rozhodli jsme se aby sídlem naší autopůjčovny byla právě Praha.

Autopůjčovna Praha – vaše správná volba

Je to tak! Obraťte se na profesionály, kteří ví přesně jak se autopůjčovna Praha provozuje. Naše autopůjčovna Praha je to správná volba pro Vás, protože máme skvěle vyškolený tým odborníků s praxí až 10 let a zároveň jsou pro Vás připravené skvělé ceny. Pravidelně vyhlašujme i akce pro naše zákaníky i pro zákaníky nové, aby Renthelperautopůjčovna Praha byla pro Vás ještě atraktivnější.

Proč autopůjčovna Praha?

Je celkem jedno, jestli jste z Prahy a nebo z okolí a nebo dokonce z kraje republiky. Autopůjčovna Praha je pro Vás ta správná, protože je skvěle dopravně dostupná. Sídlíme kousek od zastávky tramvaje a proto se k nám snadno dostanete. Plánujete dovolenou a potřebuje půjčit osobní vůz? Nebo se stěhujete z Prahy a potřebujete převést nábytek či jiný náklad a scháníte půjčení dodávky?

Autopůjčovna Praha – kompletní služby

Autopůjčovna Praha - GPS navigace

Autopůjčovna Praha – GPS navigace

Cestujete na dovolenou a nechcete si jen vypůjčit osobní vůz, ale také si chcete půjčit příslušenství? Renthelper – autopůjčovna Praha Vám nabízí spoustu auto příslušenství:

  • Bezpečnostní pavouky
  • Bezpečnostní popruhy
  • Dětské autosedačky
  • GPS navigace s aktuálními mapami
  • Střešní boxy
  • Nosiče kol
  • a další příslušenství k půjčenému vozu

Autopůjčovna Praha s garancí

Garantujeme Vám při půjčení osobního vozu, dodávky či skútru plnou profesionalitu a nízké ceny. Důkladně vedeme s našimi zákazníky hodnocení jejich spokojenosti. A to nejen spokojenosti s vozem ale také jejich spokojenosti s přístupem našeho týmu. Kdyby se náhodou stalo, že nebudete s našimi službami spokojeni a nebo nebudete spokojenis  přístupem kteréhokoli člena týmu autopůčovny Renthelper, obraťte se prosím na vedení Autopůjčovny Praha.

Jestliže se službami Renthelper – autopůjčovna Praha spokojeni budete, řekněte to prosím ostatním.

I lidé ve Vašem okolí hledají kvalitní autopůjčovnu či půjčovnu motocyklů a třeba zrovna naše autopůjčovna jim může pomoci.