menu
X

Vaše zpráva


Autopůjčovna

Autopůjčovna praha

Renthelper autopůjčovna praha

Ne všichni si mohou dovoli pořídit nový osobní automobil a tak si někteří zjišťují, kde je k dispozici autopůjčovna. Ne každá autopůjčovna je však solidní a férová a proto je založena autopůjčovna Renthelper.

Autopůjčovna pro Vás

Nejvyšší autoritou jste u nás Vy, naši zákaníci. Máme pro Vás velmi vstřícné podmínky a velmi nízké ceny – podívejte se sami: ceny autopůjčovny. Naší prioritou je uspokojit Vaše potřeby při půjčování vozu. Ba co uspokojit, neší prioritou je Vás doslova ohromit a to profesionálním týmem a také širokou škálou osobních vozů.

Autopůjčovna Renthelper – Váš partner

Někdy se setkáváme s tím, že Vaše cesta neklape, jak má. Někdy se může stát, že píchnete, nebo zažijete havárii. Máme v naší autopůjčovně zkušenosti s haváriemi, kdy je viníkem někdo jiný, ale také, kdy je viníkem náš klient. Nemusíte se vůbec bát, jelikož naše vozidla a to jak osobní vozy, nebo v autopůjčovně dodávky, jsou plně pojištěny. Všechny vozy, motocykly a dokonce i přívesy jsou pojištěny ze zákona, tak zvaným povinným ručením, ale také jsou všechny vozy pojištěny havarijně.

Autopůjčovna s tradicí

Autopůjčovna RentHelper je společnost v Praze, která se velmi rychle rozvíjí a staví na tradici půjčování automobilů i půjčování dodávek a to v době trvání přes 10 let. Náš profesionální tým má několikaleté zkušenosti s provozováním takového podniku, jakým je Autopůjčovna. Nejhlavnějším cílem naší autopůjčovny je vyjít maximálně vstříc Vám, zákazníkům, a zároveň vyplnit chybějící místo na trhu s pronájmem, jak osobních tak užitkových vozidel a jejich příslušenství.

Autopůjčovna a stav vozidel

Velmi dbáme na to, aby byly naše osobní vozy, dodávky, skútry, přívěsy i auto příslušenství v perfektním technickém stavu. Každé vozidlo je vybaveno povinnou výbavou, autolékárničkou, tažným lanem i výstražným trojúhelníkem. Autopůjčovna Praha – Renthelper.