menu
X

Vaše zpráva


O společnosti Autopůjčovna Praha – Renthelper

Autopůjčovna praha

Renthelper autopůjčovna Praha 6

RENTHELPER AUTOPŮJČOVNA PRAHA

Autopůjčovna RentHelper je rychle se rozvíjející společnost se zaměřením na půjčovnu automobilů, půjčovnu dodávek a užitkových vozů a ostatního autopříslušenství. Hlavním cílem naší autopůjčovny je vyjít maximálně vstříc zákazníkům a zároveň vyplnit chybějící služby v oblasti pronájmu, jak osobních tak užitkových vozidel a jejich příslušenství. Není pro nás důležité vám jen půjčit auto , ale poskytnout vám kompletní servis v této oblasti včetně doplňkových služeb, které jsou na dnešním trhu očekávané, nicméně mnohdy postrádané. Snažíme se služby a produkty naší autopůjčovny stejně jako náš vozový park a příslušenství, neustále obnovovat tak, aby vyhovovaly těm nejnáročnějším potřebám každého z nás. Dbáme velmi přísně na to, aby byla naše vozidla v perfektním technickém stavu, vybavena povinnou i nepovinnou výbavou, dbáme také na čistotu jak osobních tak užitkových vozů. Samozřejmostí naší autopůjčovny také vybavení všech automobilů dálniční známkou, zákonným a havarijním pojištěním a to pouze s pětiprocentní spoluúčastí. V rámci pojištění jsou samozřejmě asistenční služby poskytované naší smluvní pojišťovnou.

Snažíme se o to, aby jste byli s našimi službami vždy spokojeni a to i s ohledem na to, kolik za naše služby zaplatíte. Ceník pronájmu jednotlivých osobních automobilů, užitkových vozů a autopříslušenství včetně výše vratných kaucí naleznete v jednoduchém přehledu  na webových stránkách autopůjčovny Praha.

Naše autopůjčovna sídlí v Praze 6 v ulici Bělohorská 164, takže se k nám dostanete velmi pohodlně jak městskou hromadnou dopravou tak i autem.  Veškeré kontaktní informace autopůjčovny RentHelper naleznete v kontaktech. Najdete nás také na našem facebooku.

Neváhejte a navštivte naši autopůjčovnuautopůjčovna Renthelper, budeme se na vás těšit. Pokud na nás máte jakékoliv dotazy, ochotně vám je zodpovíme.