menu
X

Vaše zpráva


Seřadit podle: Pořadí:

Autopůjčovna Praha – osobní automobily

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Naše autopůjčovna Praha Vám nabízí osobní automobily všech typů a velikostí. Máte svůj automobil v opravně a potřebujete jezdit? Osobní automobily od nás spolehlivě zastanou potřebnou náhradu. Anebo potřebujete osobní automobil jen občas a nevyplatí se Vám ho kupovat? Autopůjčovna je efektivní a levné řešení. Vyberete si automobil, zarezervujete a odjedete. Nabízíme Vám osobní automobily malé, střední i rodinné velikosti. Běžné silniční, vozy střední třídy i SUV.

Autopůjčovna Praha pro Vás

Autopůjčovna osobní automobily Vám přistaví vůz v perfektním technickém stavu, s dálniční známkou, povinným ručením i havarijním pojištěním s nízkou spoluúčastí a s plnou nádrží. Výhodné ceny pronájmu jsou samozřejmostí. Na Vás je jen vyrazit.

Nevejde se Vám jen přepravovaný náklad do Vašeho automobilu? Půjčte si přívěs. Nebo jde o přepravu něčeho opravdu většího? RentHelper Praha je také půjčovna dodávek a užitkových vozů. Chcete půjčit nosič kol nebo střešní box? V sekci příslušenství naleznete vše potřebné.

Vybavení vozů v Renthelper Praha – autopůjčovna Praha

Každý vůz je vybaven dálniční známkou, která Vás opravňuje k využití půjčeného osobního automobilu na dálnicích i rychlostních silnicích. Pro případ havárie je každý vůz pojištěn jako zákonným povinným ručením, tak i havarijním pojištěním se spoluúčastí pouze pět tisíc korun.

Samozřejmostí jsou asistenční služby pro motoristy v případě havárie.