menu
X

Vaše zpráva


Seřadit podle: Pořadí:

Autopůjčovna Praha – příslušenství

Po celý rok se pohodlně vejdete do svého automobilu a při balení na dovolenou zjistíte, že není místa nazbyt. Pokud se nemůžete vejít, využijte služby naší půjčovny příslušenství a vyberte si z našich střešních boxů. Anebo už Vás přestalo bavit jezdit na kola jen v okolí Vašeho bydliště a chtěli byste vyrazit na cyklo výlet ve vzdálenější lokalitě. Půjčte si z autopůjčovny Praha nosič na kola.

Autopůjčovna Praha – i dětské sedačky

Potřebujete převézt více dětí a nedostává se Vám dětských sedaček. I ty jsou pro Vás nachystané. Naše půjčovna příslušenství Vám nabízí i další potřebné věci, které se občas hodí a které je škoda pro občasné použití nakupovat. Ať už potřebujete navigaci, nosiče, nebo pomůcky pro upevnění nákladu, obraťte se na nás.

Nabízíme Vám i širokou paletu osobních automobilů a dodávek. Jsme tady od toho, abyste nemuseli kupovat věci, které nepoužijete pravidelně.

Autopůjčovna Praha - příslušenství

Autopůjčovna Praha – příslušenství na kola

Autopůjčovna Praha je správný partner pro Vás

A to z toho důvodu, že víme přesně, jaké příslušenství je k půjčení osobního vozu, nebo dodávky potřeba. Jedete na dovolenou a potřebujete s sebou vzít 4 kola i pro Vaše děti. To pro nás není žádný problém. Můžeme Vám půjčit držáky na kola jak na kouli, tak i na střechu.

Máte malé děti? Naše půjčovna příslušenství má pro Vás řešení, kdy si můžete půjčit v naší autopůjčovně Praha i sedačky pro děti.