menu
X

Vaše zpráva


Služby

Autopůjčovna Praha Renthelper  je Autopůjčovna v Praze, která je připravena vám poskytnout takové služby, které jsou od solidní ale zároveň cenově dostupné autopůjčovny očekávány. Vaše spokojenost je našim cílem.

Autopůjčovna – Pronájem osobních automobilů

V naší nabídce pronájmu osobních automobilů naleznete celou škálu vozů, od malých vozů vhodných na kratší cesty a do města jako je například Ford Fusion nebo Škoda Fabia, přes osbní automobily střední třídy , jako je například Škoda Octavia až po vozy vyšší střední třídy , kde nabízíme například vozy Škoda Superb nebo Volksvagen Passat, které jsou vhodné na delší cesty, Pronájem osobních automobilůale také si u naší firmy Renthelper – autopůjčovna Praha můžete zapůjčit vozy SUV s pohonem 4×4 vhodné na rodiné dovolené do hor nebo k moři. Nezapomněli jsme ani na luxusní limuzíny vhodné jak na manažerské cesty tak například na svatby a jiné významné události. Jsme si vědomi toho, že naši klienti chtějí cestovat především úsporně, ale zároveň pohodlně a proto máme v nabídce naší autopůjčovny v převážné většině vozy s dieslovými motory a kvalitní výbavou vozu. Všechny naše vozy jsou vybaveny dálniční známkou, povinnou výbavou odpovídající platným právním předpisům a jsou pojištěny jak ze zákona tak kvalitním havarijním pojištěním s pětiprocentní spolůčastí. Než se z naší autopůjčovny vydáte na cestu, vždy dostanete vůz s plně natankovanou nádrží, doplněnými provozními kapalinami, umytou karosérií a vyčištěným interiérem celého vozu.   V naší autopůjčovně si vámi vybraný vůz můžete kdykoliv z pohodlí domova rezervovat on-line nebo telefonicky. V případě, že vámi vybraný vůz nebudeme mít ve vámi zvoleném termínu k dispozici, vždy vám ochotně navrhneme alternativní řešení k vaší spokojenosti. Jistě také oceníte slevové akce, o kterých se můžete dozvědět jak na našich stránkách, tak třeba na našem Facebooku, nebo na našich firemních profilech www.pujcovna-vozu.cz, www.firmy.cz. Stálý klienti naší autopůjčovny automaticky získávají ve věrnostním programu slevy ve výší až 25%.

Autopůjčovna – Půjčovna dodávek

Autopůjčovna Renthelper Praha nabízí své služby také v oblasti pronájmu užitkových vozů a dodávek. V nabídce naší autopůjčovny si můžete vybrat užitkový vůz, který vám velikostí a druhem využití bude nejvíce vyhovovat. Nabízíme jak malé dodávky velikostního formátu L1 H1 ( což v podstatě znamená L= délka, H= výška), které jsou vhodné  pro přepravu středně velkých nákladů jako je například drobný nábytek a podobně, tak větší užitkové vozy velikostních formátů L2 H2, nebo L3 H3, které jsou jak z označení vyplívá větší a prostornější, co se nákladového prostoru týče. Pokud si nevíte rady s výběrem velikosti dodávky, vždy s vámi ochotně prokonzultujeme vaše požadavky a potřeby a navrhneme pro vás ideální řešení, sstačí jen napsat nebo zavolat. Zde je samozřejmně také důžité brát na zřetel skutečnost, že v nabídce naší autopůjčovny jsou nejen velikostně rozdílné užitkové vozy, ale také výkonostně. Pokud například potřebuje převést sice objemný, ale ne příliž těžký náklad, není nutno půjčovat si vůz se silným a výkoným motorem, ale postačí vůz s menším výkonem, který bez problémů váš náklad převeze, ale zároveň vám ušetří díky nižší spotřebě náklady na pohonné hmoty. Nezapomínáme ani na to, že jedna cesta je levnější než dvě, a proto jsou naše užitkové vozy vybaveny tažným zařízením a můžete tak za vůz napojit například přívěsný vozík, nebo autopřepravník, a tím si zároveň ušetřit mnoho času, ale také nákladů spojených s dopravou. Všechny naše vozy jsou vybaveny dálniční známkou, povinnou výbavou odpovídající platným právním předpisům a jsou pojištěny jak ze zákona tak kvalitním havarijním pojištěním s pětiprocentní spolůčastí. Než se z naší autopůjčovny vydáte na cestu, vždy dostanete vůz s plně natankovanou nádrží, doplněnými provozními kapalinami, umytou karosérií a vyčištěným interiérem celého vozu.   V naší autopůjčovně si vámi vybraný vůz můžete kdykoliv z pohodlí domova rezervovat on-line nebo telefonicky. V případě, že vámi vybraný vůz nebudeme mít ve vámi zvoleném termínu k dispozici, vždy vám ochotně navrhneme alternativní řešení k vaší spokojenosti. Jistě také oceníte slevové akce, o kterých se můžete dozvědět jak na našich stránkách, tak třeba na našem Facebooku, nebo na našich firemních profilech www.pujcovna-vozu.czwww.firmy.cz. Stálý klienti naší autopůjčovny automaticky získávají ve věrnostním programu slevy ve výší až – 25%.

Proč Renthelper autopůjčovna Praha?

Je to jednoduché. Protože umíme vyřešit Vaši potřebu půjčení osobního vozu či dodávky. Jsme profesionálové s 10ti letou praxí, jež ukazuje, jak je potřeba se k zákazníkovi chovat. Jednoduché sjednání smlouvy o půjčení je samozřejmostí. Neváhejte a využijte našich profesionálních služeb a nízkých cen. Autopůjčovna Renthelper Praha – Váš spolehlivý partner.