menu
X

Vaše zpráva


Vozový park

Vozový park naší autopůjčovny

Vozový park Autopůjčovna Renthelper Praha Vám nabízí širokou škálu osobních i užitkových vozů, dodávek, motocyklů, přívěsů a dalšího užitečného příslušenství, které vyřeší každý váš problém s přepravou. Veškeré vozy i příslušenství si můžete vypůjčit ke krátkodobému nebo dlouhodobému pronájmu.

Vozový park – osobní automobily

Nabízíme Vám jak malá osobní automobily, mezi nimi především oblíbené vozy Škoda Fabia a Ford Fusion, tak i větší vozy Škoda Octavia nebo Citroen C5 a Volkswagen Passat. Autopůjčovna v Praze Vám plně vyhoví, i pokud potřebujete půjčit daleko větší vůz například pro přepravu většího množství cestujících a nechcete se tlačit. Vyberte si z našeho vozového parku automobil Volkswagen Touareg. Půjčovna dodávek a užitkových vozů

Ještě větší výběr mezi modely různých velikostí Vám nabízí půjčovna dodávek. Pro menší náklady doporučujeme půjčit si Ford Tranzit a pro ty větší Peugeot Boxer. Pokud máte pocit, že ani to Vám nebude stačit, vyberte si automobil s tažným zařízením. V naší půjčovně dodávek jsme Vám samozřejmě připraveni i poradit s výběrem.

Půjčovna příslušenství a doplňky vozového parku

Většina z nás potřebuje přívěsný vozík jen občas. Vlastnit ho je proto neefektivní, protože většinu času jen zabírá místo v garáži. Autopůjčovna Praha má pro Vás připraveny přívěsy od těch nejmenších až po ty velké, sklopné, nebo autopřepravníky. Stačí si jen vybrat ten správný, dle přepravovaného materiálu či předmětu. Potřebujete jednorázově přepravit více dětí, než máte autosedaček? Nechcete nakupovat střešní box nebo nosič na kola, protože je potřebujete jen párkrát do roka a nemáte je kde uskladnit? Půjčte si je v půjčovně příslušenství.  Vaší dovolené s koly či odpočinku na horách už nic nebrání.

Vozový park naši autopůjčovny je opravdu rozmanitý. Všechny vozy jsou vždy precizně připraveny. Osobní automobily i dodávky mají v pořádku potřebnou dokumentaci vozu, vybavení, dálniční známky a palivo v nádrži.